Hepsi Gösterilmektedir !

İNŞAAT FİRMA LOGO

Bina Yol Köprü Alt yapı İşleri yapan firma

MİMARLIK FİRMASI İÇİN YARATICI LOGO

MİMARLIK VE İÇ TASARIM STÜDYOSU OLACAKTIR.ÖZGÜN VE ANLAŞILABİLİR OLMASI ÖNEMLİDİR.VURGULANACAK KISMI 9E DİR. CONCEPT KELİMESİYLE VEYA C HARFİYLE BÜTÜNLEŞTİRİLMESİ TERCİHİMDİR.

Oral Diş Kliniği - Logo Tasarımı

Bütün diş hekimliği işlemlerinin yapıldığı diş kliniğimiz için logo tasarımı yaptırmak istiyoruz. Logoda kliniğin ismi de bulunsun.

Günümüz Mimar Sinan'ını sen ol

Biz yapılmış olan ve yapılacak olan konut, apartman, site, iş merkezi ve benzeri alanlarda yöneticilik hizmeti veren bir şirketiz. Yeni marka, logo ve imaj ile sektörde lider olma basamaklarını hızla tırmanmak istiyoruz. Beş kurucu üyeden oluşan şirketimizin markasının ağırlığını taşıyacak duruşuyla, renk tonlarıyla hedef kitlemizin akıl ve zihninden silinmeyecek bir logo tasarımına ihtiyacı var.

MARKETLERİMİZ İÇİN LOGO ARIYORUZ

Yeni açacağımız marketler için hem tabelada hem, poşetlerde, hem de müşteri tanıma kartlarında kullanacağımız logo istiyoruz. Marketimizin ismi minimax, sloganımız "minimum fiyat maksimum kazanç" olacak. Ucuz ve kaliteli bir market olduğunu vurgulayan dikkat çekici bir logo istiyoruz.

EviniBizeSor Projemiz için Logo

Kullanıcı ve experlerin buluştuğu online bir platformdur. Kullanıcılar aradığı evin değerini öğrenmek için expere sorar ve bilgisini öğrenir. Bu online platformumuz için LOGO arıyoruz.

ŞİRKETLERİMİZE LOGO TASARIM

diğer şirketimiz olan www.mmsenerji.com ile benzer faaliyetlerde bulunacaktır.