Hepsi Gösterilmektedir !

OTO LASTİK SEKTÖRÜ İÇİN LOGO ARIYORUZ

Lastik sektöründe toptan ve perakenden satış yapan sektörün sayılı firmaları arasındayız. Tecrübemizi ve kurumsallığımızı ön plana çıkaracak bir logo aramaktayız.

Sade ....Sadece Logo ...Basit

Peyzaj Mimarlığı Ve Uygulama Hizmeti veren Firmadır

HADİKA GAYRİMENKUL YÖNETİMİ

HADİKA Gayrimenkul Yönetimi

Markamız için logo ve kartvizit çalışması

HADİKA kelime anlamı (etrafı duvarla çevrilmiş sulu ağaçlı bahçe)

Clinom markası için logo tasarımı

Clinom adlı markamız için logo tasarımı

Ekonomi ( since 1990 )

25 senedir Kapalı Çarşı da faaliyet gösteren  Döviz, Kuyumculuk ve Altın şubelerimiz için "Ekonomi" markamızı tek bir logo altında birleştirmek ve kurumsal kimlik oluşturmak istiyoruz.

TÜRKİYE AVM EĞLENCE MERKEZİ SEKTÖRÜNDE

ALIŞ VERİŞ MERKEZİ İÇERİSİNDE EĞLENCE MERKEZİ İŞLETMESİ YAPIYORUZ YENİ YILDIZ PROJEMİZİN TAMAMLANMA AŞAMASINA GELDİK YENİ PROJEYLE BİRLİKTE İSİM VE LOGOMUZUDA DEĞİŞTİRME KARARI ALDIK YENİ FİRMA İSMİMİZLE FRANCHİSE FUARLARINA KATILACAĞIZ ZIPLAYABİLECEĞİMİZ GÜZELLİKTE BİR TABELA (LOGO)İSTİYORUZ GENÇ DİNAMİK NEŞELİ GÜNCEL ÇİZGİYİ YAKALAYABİLEN ARKADAŞLARDAN TALEPLERİMİZ ŞU ŞEKİLDE WAAAUUUWWWW DEMEK İSTİYORUZ İSMİMİZE VE YAPTIĞIMIZ İŞE EN UYGUN NEYSE ONU İSTİYORUZ ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM

İnşaat Şirketi logo ve kurumsal kimlik

10 yıldır faliyet gösteren şirketimiz için logo ve kurumsal kimlik çalışmasını istiyoruz.

LOGO TASARIMI

BÜYÜMEYE AÇIK BİR SEKTÖRDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ. ŞU ANDA BİLİNİRLİĞİMİZ BURCU EKMEK ADIYLA OLUŞMUŞTUR. BU MARKAYI MÜŞTERİLERİMİZİN AKLINDA BURCUFIRIN OLARAK DEĞİŞTİRMEK İSTEMEKTEYİZ.

IoTivi

açıklaması 'internet of televisions' olan markamız için yenilikçi bir logo istiyoruz.

ENDÜSTRİ SEKTÖRÜNDE YENİ BİR MARKA

ELEKTRİK MOTORUNDAN ALDIĞI HAREKETİ KAYIŞ SİSTEMİ İLE KARŞI TARAFA AKTARAN BİR ÜRÜN OLAN KASNAK İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN AVRUPA PAZARINDA KULLANACAĞI YENİ MARKASI TORKPT İÇİN SEKTÖRÜ ANIMSATAN MODERN YENİLİKÇİ BİR LOGO ARIYORUZ.

AYÇELİK LOGO ARIYOR

Ağır vasıta araçların yürüyen aksamlarını satan ve bayilikleri olan bir firmayız. Ağır vasıta araçların yürüyen aksamı ile ilgili yedek parça satışı ve oto makas tamiri yapılmakta.

Ağır vasıtaların makas ve aks satışın da mevcut birçok markanın bayiliğini yapıyor.

 7/24 servis hizmeti ile Marmara Bölgesinde ve Türkiye' nin birçok ilinde, faaliyetlerine yedek parça toptancılığı ile hizmet vermeye devam ediyor ,

İnşaat Şirketime Yeni Bir Yüz Arıyorum.

1999 yılında kurulan aile şirketimize logo istiyoruz. Ayrıca yapacağımız her binanın üzerinde taşıyacağı ve görenlerin dikkatini çekecek dinamik bir logo istiyoruz.

INSAAT SIRKETINE LOGO

Modern ve güven temalı inşaatlatimizi yansitacak logo tasarlatmak istiyoruz

Firmamızın Kurumsal Kimlik Çalışması

SOS Teknoloji firmasının kurumsal kimlik çalışması. Yeni kurulmuş olan firmamızın görsel öğelerini oluşturmak için bu çalışmayı başlattık.

22 YIILIK FİRMAMIZA YENİ LOGO ARIYORUZ.

1993 YILINDA KURULMUŞ ANKARADA İNŞAAT MALZEMESİ YAPAN FİRMAMIZA KURUMSAL KİMLİK KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ.

BU ANLAMDA LOGO ÇOK ÖNEMLİ FİRMA İSMİMİZE VE SEKTÖRÜMÜZE UYGUN AĞIR AMA ŞIK BİR LOGO TASARIMI İSTİYORUZ.

FİRMAMIZA LOGO ARIYORUZ

İnşaatların mekanik kısımlarında faaliyet gösteren bir firma. 

 Alışveriş merkezi , fabrika, otel , hastane , havaalanı ,terminali gibi  büyük ölçekli ticari  veya endüstriyel , binaların her türlü yangın , pis su ,temiz su ,havalandırma ,iklimlendirme ve otomatik kontrol sitemleri devreye alınması ve mekanik işlerin yapılması firmanın ana kollarından.

Yani inşaat yapan değil inşaattaki havalandırma, ısıtma, soğutma, iklimlendirme gibi işleri yapıyor. 

EDİRNE BEYAZ PEYNİRİ LOGOSUNU ARIYOR

Edirne beyaz peyniri markalaşma çalışmaları kapsamında peynir üreticilerinin ambalajlarında ortak bir logo kullanmalarına karar verilmiştir.