SIKÇA SORULAN SORULAR
GENEL
KULLANICI HESAPLARI
TELİF HAKLARI
TASARIMCI ÖDEMELERİ
TASARIM YARIŞMASINI BAŞLATMAK
TASARIM SUNUMU
ÜCRETLER VE MALİYETLER
KILAVUZLAR
TOPLULUK GENEL KILAVUZU
YARIŞMA SAHİBİ KILAVUZU
TASARIMCI KILAVUZU
canli destek

HIZLI BİLGİ

Ödeme garantisi

100% GERİ ÖDEME GARANTİSİ NEDİR?

Beğendiğiniz bir tasarım yoksa paranızın tamamını geri alırsınız.Bir Kazanan seçmiş ya da yarışmayı garantili yapmış iseniz %100 Ödeme Garantisi ortadan kalkar.

YARIŞMAYI NEDEN GARANTİLİ YAPMALIYIM ?

Yarışamınızı garantili yaparsanız tasarımcılara kesin bir kazanan seçeceğim, ve onu ödüllendireceğim demiş olursunuz.
Yarışmanıza sunulan tasarım giriş sayısı ve alternatifi artar.Daha özgün ve kaliteli tasarımlar yarışmanıza sunulmaya başlar.

YARIŞMA İKONLARI NE ANLAMA GELİR ?

Ödeme garantisi

GARANTİLİ YARIŞMA

Garantili yarışma ikonu o yarışmanın garantili olduğunu ,kesin bir kazanan seçileceğini gösterir. Tasarımcıların tercih ettiği yarışma türüdür.Yarışmaların garantili yapılabilmesi için o yarışmaya en az 10 tasarım girilmiş olması gerekmektedir.Yarışmalara 10 tasarım sunumu yapıldıktan sonra Tasarlatan'a (Yarışma Sahibi) ''Yarışmanızı garantili yapabilirsiniz'' mesajı gönderilir ve yarışma sayfasında'' Garantili Yap'' tuşu belirir.Pek nadir olmakla birlikte bazen, tasarlatanlar kazanan seçemiyebilirler. Buna benzer olaylarda yarışma ödülü o yarışmaya katılan ve en az bir yarışma kazanmış tasarımcılar arasında paylaştırılır.

Gizli Yarışma

GİZLİ YARIŞMA

Gizli Yarışmalarda tasarımcılar, tasarımlarının sizin dışınızda başkaları tarafından görüntülenemeyeceğini bildiklerinde daha yaratıcı olurlar. Tasarımcılar bu tarz yarışmaları severler.

Gizli Yarışma

ÖZEL YARIŞMA

Özel Yarışmalarda yarışmanız sadece üyeler tarafından görülebilir, arama motorlarında görüntülenemez, yarışma bitince sistemden kaldırılır.

Gizli Yarışma

KALIN HARF VE VURGULANMIŞ LİSTELEME

Yarışmanızın, kalın harflerle yazılması ve vurgulanmış bir zemin üzerinde sunulması diğer yarışmalar arasında görünürlülüğünü arttırır. Yarışmalar 'Yarışma bul' buttonuna tıklanınca 'TÜM YARIŞMALAR' başlığı altında listelenir.