Hepsi Gösterilmektedir !

kitapsitesi YENİ LOGO VE SLOGAN ARIYOR

Kitap sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Bu nedenle logomuzun yaptığımız işi çağdaş çizgilerle yansıtmasını bekliyoruz. Yarışmacılardan " kitapsitesi.com" markası için Modern Çizgilere Sahip, Akılda Kalıcı ve Dikkat Çekici Logo Ve Slogan Tasarımı bekliyoruz.

Moda

Ayakkabı, çanta, tekstil, aksesuar

kendini göster

bayan giyimde tüm satıcıların ürünlerini internette bu sitede mağaza açarak satışa sunacakları bir platform.

herkez sizin ikonunuzu konuşsun

www.kimdeno.com sitemizin mobil uygulaması ikonunun tasarımı olacaktır. kullanıcı akıllı telefonunu açtığında bu ikonu kliklemek istemeli ve ve bu ikonu beğendiğinden telinin ilk sayfasına konumlandırmalı

Netist Logo ( Bilişim E-ticaret Sitesi)

Bilişim Sektöründe E-Ticaret sistemi kurmaktayız uygun logoyla devam etmek istiyoruz  sadece şuan site temamız aktif değil her siteye uygun olacak ve bizimde renklerini istediğimiz gibi değiştirebiliceğimiz bir logo

Eski firmaya Yeni Logo

35 yıldır, önemli bir elektronik markasının Türkiye'deki en büyük satış sonrası servis merkezi olan firmamız, mobil iletişim sektöründe de hizmetvermeye başlayacak olmasından dolayı şirket ünvanı yerine yeni markası ile hizmet vermeye başlıyor.

Logo tasarımı istediğimiz markamız son şeklini aldıktan sonra, aylık dergiler başta olmak üzere gazete ve internet siteleri banner alanlarında yer alacaktır. 

MERMER FİRMASINA YENİ LOGO ÇALIŞMASI

YENİ VE İLGİ ÇEKİCİ LOGO TASARIMI İHTİYACI.

Kartvizit Çalışması

geçen hafta logo tasarımı yaptırdığımız firmamıza kartvizit çalışması da yapılmasını rica ediyoruz.

İş Sağlığı Ve Güvenliği logosu

İş Sağlığı Ve Güvenliği Çevre Danışmanlığı konusunda faaliyet gösterecek olan firmamıza özgün Özellikle de logoda güçlü, estetik ve olumlu enerji veren renk ve çizimler olması tercihimizdir.

TADmak için toplanıyoruz!

Kültürü oluşturan en güçlü bileşenlerden olan yeme-içme ve mutfak kültürünün paylaşılması ve geliştirilmesine katkıda bulunmak üzere, İstanbul'da her yıl tekrarlanacak, uluslararası forum niteliğinde bir sempozyum düzenlenecektir. Bu sempozyumun duyurusunu yapmak amacıyla bir web sitesi ve beraberinde bir logo tasarımına ihtiyaç vardır.Logo tasarımı daha sonra web sitesi, broşür, banner, poster,vb. için de kullanılacaktır.

Bizi temsil edecek logo tasarımı

Sektöründe sunduğu uygun fiyat ve geniş dil hizmet yelpazesi ile faaliyet gösteren firmamızın Logosunun ve kurumsal kimliğinin tasarımını yaptırmak istiyoruz. Daha Önce bir kaç eski logo vardı, ama profesyonel anlamda değildi, şu an artık profesyonel yaptırmak istiyoruz.

İşte Hayat dergisi için logo arıyoruz

Piyasaya çıkacak dergimiz için yaratıcı logo arıyoruz