×
ÜCRETLER VE MALİYETLER
%100 Geri Ödeme Garantisi!

100% GERİ ÖDEME GARANTİSİ NEDİR?

Beğendiğiniz bir tasarım yoksa paranızın tamamını geri alırsınız.Bir Kazanan seçmiş ya da yarışmayı garantili yapmış iseniz %100 Ödeme Garantisi ortadan kalkar.

(Geri Ödeme yarışmanızn sunum süresinin bitiminde yapılır. Yarışma sunum süreleri ortalama 7 günüdür.)

YARIŞMAYI NEDEN GARANTİLİ YAPMALIYIM ?

Yarışamınızı garantili yaparsanız tasarımcılara kesin bir kazanan seçeceğim, ve onu ödüllendireceğim demiş olursunuz.
Yarışmanıza sunulan tasarım giriş sayısı ve alternatifi artar.Daha özgün ve kaliteli tasarımlar yarışmanıza sunulmaya başlar.

Açtığınız yarışmaya sunulan tasarımlardan memnun kalmadınız mı? Sorun değil!
Açtığınız yarışmanın içeriğini tekrar yazabilirsiniz. Sizi memnun edecek bir sonuç alabilmek için yarışmayı yineleyebilirsiniz. Arzu ederseniz bir kazanan tasarım seçmek için bizden yardım alabilirsiniz. Açtığınız bir yarışmadaki tasarımlardan memnun kalmaz ve ödeme yaptığınız tarihten itibaren 60 gün içinde bizimle [irtibata geçmeniz] halinde yaptığınız ödemenin tamamını geri alabilirsiniz.
Tasarımlar ne olur?

Hatırlatmamız gerekir ki, geri ödeme talebini başlattığınız andan itibaren Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile bağlı olarak açtığınız yarışmaya sunulan tasarımlardan herhangi birini kısmen veya tamamen kullanma hakkına sahip olamazsınız. Açılan yarışmalara sunulan tasarımların, yarışmayı kazansın veya kazanmasın, tamamının veya bir kısmının izin alınmadan kullanıldığının tespiti halinde konu hukuk servisimizin aracılığı ile takip altına alınır.

Garantili yarışmalar.

Eğer garantili bir yarışma açmaya karar vermişseniz, bir kazanan seçmeyi garanti ettiğiniz anlamına gelir ve geri ödeme talep edilmesi söz konusu değildir. Garantili yarışmalar için daha fazla bilgi almak için yarışma nasıl garantili hala getirilir konusuna bakınız.

Hızlı Logo tasarım yarışmaları nedir ?

Hızlı Logo uygulamadan kaldırılmıştır.

Hangi para birimi ile ödeme yapmam gerekir?
Tasarlatasarlat sadece Türk Lirası ile çalışır.
Listeleme ücreti nedir?

Listeleme ücreti uygulaması kaldırılmıştır.

Neden işlem ücreti alıyorsunuz?

Her işlem, yönetim giderleri, banka transfer ücretleri, tanıtım & reklam giderleri, başka ticari giderler ve benzeri masraflar yığını getirmektedir. 

Bir yarışma açmanın maliyeti nedir?

Tasarlatasarlat web sayfasında açılacak yarışmanın cinsine göre kazanan tasarımcıya sunulacak bir [minimum bütçe] ile başlar. Siz bu bütçeyi arttırmakta özgürsünüz. Yarışma bütçesi oluştururken bizim önerilerimizi göreceksiniz. Siz minimum bütçe altına inmemek üzere arzunuza göre bir bütçe oluşturabilirsiniz. Bütçe; Ödül + İşlem Ücretleri + İşlem Ücretleri KDV sinden oluşur.

Tasarımcı ödülü ve Tasarlatasarlat ücretlerini de kapsamak üzere minimum yarışma açma maliyeti.

Her tasarım kategorisinin farklı minimum bir yarışma başlatma ücreti vardır. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak için "yarışma oluştur" linkini kullanmanızı öneririz. Orada belirtilen bronz bütçeler minimum bütçelerdir. WEB Sayfası Tasarım ücreti HTML ve CSS gibi kodlama çalışmalarını içermez.

Bir tasarım yarışmasının ödemesini nasıl yaparım ve ödeme yolları nelerdir?

[Visa], [MasterCard], [EFT] (Elektronik fon transferi) veya [İnternet Bankacılığı] yolu ile yapılabilir. Eğer açmış olduğunuz yarışmalardan kazanmış olduğunuz ödül kredilerine sahipseniz yarışmacı ödülleri hariç olmak üzere diğer ödemelerde kazanmış olduğunuz ödül kredileri kullanabilirsiniz.

Yarışmacılara ne kadar ödül sunmalıyım?
Bu konuda, Yarışmacılar için ne kadar ödül konulması uygun olur? Sorusu önemlidir. Aşağıda belirttiğimiz esasları dikkate almanız yarışma için ödül oluşturmakta vereceğiniz kararı almakta yardımcı olacaktır. 

- Bütçeniz nedir? 

- Ne kadar tasarımcının yarışmanıza katılmasını arzularsınız? 

- Ne seviyede yetenekli tasarımcıların yarışmanıza katılmasını arzularsınız? 

- Başkaları aynı tarzda bir yarışmaya ne kadar ödül koymuşlar? 

Sonuçta Tasarla Tasarlat rekabete açık bir yarışma sistemidir ve koyulan daha büyük ödül daha fazla yarışmacıyı çekecek ve sizin açtığınız yarışmaya bir ayrıcalık sağlayacaktır. Unutmayınız ki %100 geri ödeme garantisi veriyoruz.

Açtığım yarışmaya kaç tane tasarım sunulabilir?

Kaç tane tasarımın yarışmanıza katılabileceği ile ilgili yaklaşık bilgiyi [Yarışma Açmak] konulu kısımda bulabilirsiniz. Bir kategori seçtikten sonra fiyatlandırmaya giriniz. Oluşturduğunuz yarışma standardına göre (Bronze, Silver veya Gold) yarışmanıza katılabilecek yaklaşık tasarım sayısı hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Unutmamalısınız ki açtığınız yarışmaya katılacak tasarım sayısı garanti altında değildir! Fakat yarışmanızı çekici ve doğru açabilmeniz için denenmiş ve doğru yollar vardır. Açacağınız tasarım yarışmasına katılımın arttırılabilmesi için gerekli ve önemli ipuçları şunlardır: 

- Kazanacak tasarım için koyduğunuz ödül miktarını arttırın. 

- Konu açıklamasını açık ve net yapın. 

- Yarışmanızı sağlıklı sürdürün. 

- Tasarımcılarla tasarımları konusunda yeterli iletişim kurun ve onları düzenli bir şekilde bilgilendirin. 

- Yarışmanızı ödeme garantili açın.

SIKÇA SORULAN SORULAR
GENEL
KULLANICI HESAPLARI
TELİF HAKLARI
TASARIMCI ÖDEMELERİ
TASARIM YARIŞMASINI BAŞLATMAK
TASARIM SUNUMU
ÜCRETLER VE MALİYETLER
KILAVUZLAR
TOPLULUK GENEL KILAVUZU
YARIŞMA SAHİBİ KILAVUZU
TASARIMCI KILAVUZU