Hepsi Gösterilmektedir !

Diş sağlığı turizmi firma logosu

Diş sağlığı üzerine sadece yabancılara hizmet veren Antalya lokasyonlu firmamıza özgün yaratıcı bir logo arayışı içerisindeyiz.

Rosso Sport Style

erkek ve kadın spor tekstili üzerine hizmet verecek olan markamızın erkek koleksiyonunda BOĞA ( ROSSO ) görselinin ön plana çıkması ve bu boğanın gücü simgelemesi gerekmektedir. Boğa görselinin altına RSS ( ROSSO SPORT STYLE ) baş harflerinin yine aynı tasarıma uygun şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. RSS yazının yine sembolik olarak bir logoyu anımsatması tarafınızdan istenmektedir. çünkü boğa erkek koleksiyonunda , rss yazı şeklindeki logo kadın koleksiyonunda kullanılacaktır. ANCAK iki logonun birleşimi web sitesinde yer alacaktır. logo için renklerimiz; Boğa ve RSS yazısının altına marka motosu ( sloganı ) HOLD THE VISION, TRUST THE PROCESS. BEYAZ ZEMİN ÜZERİNE SİYAH, BEYAZ ZEMİN ÜZERİNE BORDO, SİYAH ZEMİN ÜZERİNE BEYAZ, BEYAZ ZEMİN ÜZERİNE YAVRUAĞZI renklerinde kullanılacak olup tonlamalar ve kulanılcak zemin gözünüzde canlansın diye belirtilmiştir. Saygılarımızla.

EBS Intertwine

EBS üç adet ingilizce kelimenin birleşiminden oluşmaktadır. Bu kelimeler sırası ile Entertainments / Business / Sports & SPA .... EBS nin sonundaki Intertwine güç birliği anlamına gelmektedir. Üç adet dairenin için EBS baş harfleri yazılarak altına Entertainments / Business / Sports & SPA yazılarak altına aralıklı bir şekilde Intertwine yazılabilir. yada EBS nin tüm açılımları teker teker üç daire ye yazılır ve daireler iç içe geçer altına Intertwine yazılabilir. logunun renkleri siyah / bordo yada KOYU KAHVE içerisine beyaz renklerde olabilir.

Küçük Ev aletleri logosu

yeni elektronik ev aletleri markamız (beyaz eşya dahil, ev ve ofis ortamlarında kullanılan tüm elektronik aletleri kapsamaktadır) olan QUAX'ın hem web sitesi hem de e-ticaret platrofmu için marka bilinci olacak akılda kalıcı özgün logo tasarımlarını bekliyoruz.