Hepsi Gösterilmektedir !

Yeni marka için SADE ve SIK bir logo

Yeni markamız/firmamız yurtdışında lüks güzellik sektöründe yer bulacaktır. Ciddi, sade ve şık bir logo tasarlamanızı isteriz.

kurumsallık

markamda daha iyi bir kurumsallık renklerle ve uyumlu çalışmalarla konsep ve daha elit avm mağazasına giriyorum daha önce çarşı mağazalarındayım

Diş sağlığı turizmi firma logosu

Diş sağlığı üzerine sadece yabancılara hizmet veren Antalya lokasyonlu firmamıza özgün yaratıcı bir logo arayışı içerisindeyiz.

Font özgünleştirme

YAKUPAĞA markamız için kullanmayı düşündüğümüz megrim (https://fonts.google.com/specimen/Megrim#standard-styles) fontu üzerinde yapılacak ufak değişiklikler uygulanarak, minimalist tarzda oluşturulacak logomuza temel teşkil edecek şekilde fontun özgünleştirilmesi

ÇANTA üretimi için MARKA - SLOGAN arıyor

Öncelikle Türkiye ve daha sonra yurtdışı satışı planladığımız ürün grubumuz için marka ve slogan arıyoruz. Ürünlerimiz için öncelikli satış kanalımız internet.

Rosso Sport Style

erkek ve kadın spor tekstili üzerine hizmet verecek olan markamızın erkek koleksiyonunda BOĞA ( ROSSO ) görselinin ön plana çıkması ve bu boğanın gücü simgelemesi gerekmektedir. Boğa görselinin altına RSS ( ROSSO SPORT STYLE ) baş harflerinin yine aynı tasarıma uygun şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. RSS yazının yine sembolik olarak bir logoyu anımsatması tarafınızdan istenmektedir. çünkü boğa erkek koleksiyonunda , rss yazı şeklindeki logo kadın koleksiyonunda kullanılacaktır. ANCAK iki logonun birleşimi web sitesinde yer alacaktır. logo için renklerimiz; Boğa ve RSS yazısının altına marka motosu ( sloganı ) HOLD THE VISION, TRUST THE PROCESS. BEYAZ ZEMİN ÜZERİNE SİYAH, BEYAZ ZEMİN ÜZERİNE BORDO, SİYAH ZEMİN ÜZERİNE BEYAZ, BEYAZ ZEMİN ÜZERİNE YAVRUAĞZI renklerinde kullanılacak olup tonlamalar ve kulanılcak zemin gözünüzde canlansın diye belirtilmiştir. Saygılarımızla.

EBS Intertwine

EBS üç adet ingilizce kelimenin birleşiminden oluşmaktadır. Bu kelimeler sırası ile Entertainments / Business / Sports & SPA .... EBS nin sonundaki Intertwine güç birliği anlamına gelmektedir. Üç adet dairenin için EBS baş harfleri yazılarak altına Entertainments / Business / Sports & SPA yazılarak altına aralıklı bir şekilde Intertwine yazılabilir. yada EBS nin tüm açılımları teker teker üç daire ye yazılır ve daireler iç içe geçer altına Intertwine yazılabilir. logunun renkleri siyah / bordo yada KOYU KAHVE içerisine beyaz renklerde olabilir.

ULUSALA HİTAP EDEN BİR MARKA ARIYORUZ

Merhaba arkadaşlar. Merkezi İzmir' de olacak ve Kısa sürede Türkiye Geneli markalaşmayı hedefleyen bir firma kurulacak. Bize ilerde telif ve patent sorunları çıkarmayacak özgün marka isimleri ve sloganlar bekliyoruz. Marka adının bir hikayesi olması bizim için +1 puan demektir. Ev dekorasyonu ile alakalı her şeyi barındıracak kişisel bakım ürünleri, Bay bayan aksesuar , giyim , elektrikli ev aletleri, elektronik, vb. tüm markaları çatısı altında toplayabilecek bir isim ve slogan istiyoruz. Kısacası Özdilek gibi bir marka hedefliyoruz.

Teknoloji şirketi için yeni bir marka

Merhabalar, yeni bir teknoloji girişimimiz için marka-isim arıyoruz. Marka Türkçe veya yabancı bir dil de olabilir. Önerilecek isimlerin com - net - com.tr domain uzantılarının boş olması gerekmektedir.

Küçük Ev aletleri logosu

yeni elektronik ev aletleri markamız (beyaz eşya dahil, ev ve ofis ortamlarında kullanılan tüm elektronik aletleri kapsamaktadır) olan QUAX'ın hem web sitesi hem de e-ticaret platrofmu için marka bilinci olacak akılda kalıcı özgün logo tasarımlarını bekliyoruz.

Yeni Bir Marka Arıyoruz

Yazılım alanında faaliyet gösteren firmamız için yeni bir marka aramaktayız.