Hepsi Gösterilmektedir !

Kasap dükkanımız için logo

Kasap dükkanımız için logo

Logomuz Kayıptır, Aranıyor.

MüşteriBul.com isimli yeni girişimimiz için logo çalışması yaptırıyoruz.

Tesbih Bilirkişi Logo Tasarım

Tesbih Bilirkişi markamız için güzel bir logo tasarımına ihtiyacımız var.

Yeni kurulan yat imalat firmamıza logo

Womar Yachts güçlü ve modern görünen yatlar üretiyor. Tüm teknelerimiz kendi tasarımlarımızdır.

interwise Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.

Şirketimiz Yeminli Mali Müşavirlik ve Vergi/Mali danışmanlık hizmeti yürütmektedir. Yarı kamu kuruluşu niteliğindeki firmamız uluslararası müşterilere de hizmet vermektedir.

3 mühendisin kurduğu bir inşaat şirketi.

İNŞAAT YAPIMINDA DEPREME DAYANIKLI YENİ LÜKS YAPILARIN İNŞASI VE MÜHENDİSLİK HİZMETİ VEREN FİRMA KAPSAMINDA KURUMSAL KİMLİK DÜZENLEMESİ TALEP EDİLMEKTEDİR.

Markamıza Değer Katacak Logoyu Arıyoruz!

Volkanik adlı markamıza sektörde fark yatacak özgün bir logo arıyoruz.

PLASTİK FİRMASI İÇİN KURUMSAL KİMLİK

PLASTİK İMALAT YAPAN FİRMAMIZ İÇİN LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI İSTİYORUZ

akılda kalıcak inovatif bir logo

HER ZAMAN BİR ŞİRKETİM OLSUN İSTEDİM 40 YAŞIMDAN SONRA CESARETLENİP AÇTIM. ANLAYACAĞINIZ GÖZ BEBEĞİM İÇİN BİR LOGO İSTİYORUM. EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Aizanoi Antik Kenti İçin Logo Arıyoruz!

Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesinde bulunan Aizanoi Antik Kenti: UNESCO'nun Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan ve “İkinci Efes” olarak bilinen, tarihi MÖ 3000'li yıllara dayanan bir antik kenttir. Aizanoi Antik Kenti: Dünyanın ilk borsasına, dünyanın en iyi korunmuş Zeus Tapınağına ve dünyanın ilk örneklerinden Stadyum-Tiyatro kompleksine sahip olmakla beraber; Roma döneminin en önemli kentlerinden birisidir. Şehrin kuzeyinde yer alan 13 bin 500 kişi kapasiteli Stadyum ve 20 bin kişi kapasiteli Tiyatronun bir kompleks şeklinde yapılması ise antik dönemin tek örneğidir. Buna ek olarak dünyanın ilk borsasının bulunduğu antik kentte biri mozaik tabanlı olmak üzere iki Roma hamamı ve günümüze kadar varlığını muhafaza edebilen 2 antik köprü mevcuttur. Böylesine büyük bir öneme sahip olan antik kentimizi yeni bir kurumsal kimliğe kavuşturmak amacıyla bu logo yarışması başlatmış bulunmaktayız.

ÖZGÜN LOGO TASARIMLARINIZI BEKLİYORUZ

İSMİM İLHAN BÜYÜKDAĞ , YENİ KURDUĞUM İNŞAAT ŞİRKETİME ÖZGÜN BİR LOGO TASARIMI ARIYORUM .

KARADENİZ TATİL KONAKLAMA VİLLA DOĞA

KARADENİZ RİZE ARDEŞEN DE BULUNAN VİLLAMIZLA İLGİLİ HEM YÖRESEL HEMDE TATİL HUZURU ANLATAN LOGO TASARLAMANIZI İSTİYORUZ

bolero cable logo

Firmamız profesyonel ses ve görüntü kabloları ile alakalı bir logo talep etmektedir. Üretici firma olmamız sebebiyle bolero markası ispanyolcada bir dans ritmi anlamına geldiğinden ses ve görüntü kablolarını müziği yansıtabilecek bir kablo markası için uygun logo lütfen.

Diş polikliniğimiz için sıradışı tasarım

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz kliniğimizi baştan tasarlamak istiyoruz. Yeni ve köklü bir değişim için sıradışı tasarımlarınıza ihtiyacımız var .

Teknoloji Yazılım sağlık yazılımı

Sağlık sektöründe yazılım

Business Consulting

Benim sitem simdi olusuyor. Benim Faaliyet alanim özel müsterilerimdir, Kisisel gelisim-antrönörüyüm gibi düsünebilirsiniz- insanlari basariya tasiyan adam:), buna ek olarak Sirket danismanligi yapiyorum sadece yönetim kurulu ve CEO ve sirket sahiplerine (konular- strateji,planlama,finans,hr,yönetim,marketing) Anlayacaginiz: özel islere imza atiyorum. bu hem Coaching (Koc olarak) hemde Business Consulting ( danisman olarak) Hizmet sektörü agirlikli olarak yurtdisi. Acun beyin ingiliz Futtboll takimini Hullcity`i sampiyonlar ligine götürebilirim örnek olarak. yada tek bir insani basarili olmasi icin yol göstere bilirim. Logomu istedigim gibi tasarlayan kisi, isterse- 5 Dakika benimle telefonda konusabilir (isterse). Ben gercekten iyiyim arkadaslar, logoda bunu simgelesin.

Terzi, makas, ip, iğne

Merhaba ben Tuğçe kendi terzi dükkanı mı kurmak üzereyim kendi adıma bir logo arıyorum.

İzmir'in en iyi casual dining restoranı

İzmir Alsancak'ta faaliyete girecek restoranımız için sade ve orijinal logo veya sadece işletme isminin karakterize edildiği bir çalışma istiyoruz.

YENİ TESİSİMİZİN İMZASI SEN OL

MERHABA ARKADAŞLAR. SAKARYA-SAPANCADA YENİ AÇILACAK OLAN KONAKLAMA TESİSİMİZİN LOGOSU İÇİN YARIŞMA BAŞLATTIM. TESİSİMİZİN ADI VAVEYLA SUİT VE SAPANCADA YER ALMAKTA. OYÜZDEN ANA GÖVDE VAVEYLA SUİT OLMASINI İSTİYORUZ VE SAPANCA YAZISINIDA ÜSTÜNE ALTINA ARTIK SİZİN TASARIMINIZA NASIL EKLEYECEKSENİZ SİZ KARAR VERİN. DAHA MODERN VE KURUMSAL BİR TASARIM İSTİYORUM.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI 3.ETAP İŞLE

logo istiyoruz sabiha gökçen havalimanı 3. etap yol işlerini yapıyoruz

KOZMETIK / Estetik / ile ilgili hersey

Merhabalar , bir kozmetik ve sac ile ilgili marka oluşturmaya öalışıyoruz , daha sonra ise kendi güzellik merkezi de olacak gibi