Hepsi Gösterilmektedir !

Kapadokya'da Hotel Logo ve Kurumsal Kiml

Kapadokya bölgesinde açılacak olan otelimiz için logo ve kurumsal kimlik tasarım arayışı içerinsindeyiz.

FST Transport

Transport/ lojistik

İnşaat şirketi logo tasarımı

İnşaat şirketi için 

4 YILDIZLI HOTEL İÇİN LOGO ÇALIŞMASI

yeni açılacak olan 4 yıldızlı hotelimiz için logo çalışması lazım göz alıcı dikkat ceken birsey olsun istiyoruz

Çelik Test ve Araştırma Merkezi (ÇETAM)

“Çelik Test ve Araştırma Merkezi” kısa adıyla ÇETAM projesini en iyi şekilde ifade edebilecek kurumsal kimlik çalışması içinde düşündüğümüz materyallerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Bloknot• Zarf• Karton poşet• Sertifika • İmza dosyası (tek cepli dosya)• Kartvizit • Antetli kağıt• CD ve CD tasasımı• Davetiye• Mail imza• Katalog ön ve arka kapak• Basın bülteni • Davetiye •Poster

“Çelik Test ve Araştırma Merkezi” kısa adıyla ÇETAM projesi için yapacağınız çalışmalardan bizim beklentimiz, ar-ge ve inovasyonu yansıtan renkleri doğru kullanmanız, hedeflerimizi ve sektörlerin tamamını temsil ettiğimizi vurgulayan, aynı zamanda çelik sektörünü de yansıtan sade, kolay anlaşılır, modern, dinamik formda tasarlanması gerekmektedir. Ayrıca hazırlayacağınız çalışmalarda ÇİB ve MATİL logolarının yansımalarının görünmemesi hilal ve yıldız kullanılmamasını istemekteyiz.

Ayrıca sizden istediğimiz yapacağınız çalışmalarda akreditasyon ve standardizasyonu çağrıştırmalı ve de şirketin logosu ve kurumsal kimliğindeki çizgiler ve yazı tipi, şirket ismine paralel olarak inovatif olmalıdır.

Kurumsal kimlik çalışmalarınızda, İSTKA tarafından yayınlanan Görünürlük Kurallarına bağlı kalmak koşuluyla materyaller hazırlanmalıdır. Hazırlayacağınız kurumsal kimlik çalışmalarında görünürlük kurallarına göre sol köşede İSTKA logosu, sağ köşede Kalkınma Bakanlığı logosunun kullanılması  ve ayrıca proje için hazırlayacağınız logonun ise  her iki logonun ortasında ve alt kısmında  kullanılması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

İSTKA görünürlük kuralları için; http://www.istka.org.tr/content/pdf/ID-gorunurluk.pdf

BAŞOĞLU METAL SAN.TİC LOGO

FİRMAMIZ İÇİN İSİM AĞIRLIKLI  ÇALIŞMA  İSTİYORUZ

MARKAMIZA LOGO ARIYORUZ

FİRMAMIZ BAYAN ÇANTA SEKTÖRÜNDE ÜRETİM TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞI YAPMAKTADIR.FİRMAMIZA AİT PERAKENDE MAĞAZALARIMIZ MEVCUTTUR.HALEN KULLANMAKTA OLDUĞUMUZ SARACH MARKAMIZA ŞIK GÖSTERİŞLİ KARİZMATİK BİR LOGO TASARLATTIRMAK İSTİYORUZ.

Bilisim ve Danismanlik firmasi icin logo

Logomuz musterilerimize bunlari yansitmali: Donanimli, tecrubeli, profesyonel ama bir o kadar da dinamik, esnek, hizli ve verimli 

İMPARSAN SAN. TİC. LTD. Logo tasarımı

  • kurumsallaşma alanında ciddi adımlar atan firmamızın yeni logo ve kurumsal kimlik ihityacını karşılamak amacı ile bu yarışma düzenlenmiştir.

Türk Kablo Sektörü Logosunu Arıyor

Birliğimizce yürütülmekte olan "Kablo İletken Sektörü Yurt Dışı Pazarlama Takımı" iş kümesi projesinin kurumsal bir kimlik kazanması ve hedef pazarlarda kolay anlaşılır bir şekilde tanıtımının yapılmasını sağlayacak bir logo tasarlanması.

AREX LLP Logo Tasarımı

Arex llp; Doğalgaz, İthal Kömür Ticareti, vb. konularda hizmet vermekte olan bir enerji firmasıdır. Ürün ve hizmet kalitesinde bir dünya şirketi olmak için gereken altyapıyı kurmakta, dünyadaki ve sektördeki hızlı değişime ayak uydurmak için gereken aksiyonları planlayıp gerçekleştirmektedir.

Zeytin ve Zeytin Ürünleri İçin Logo

Henüz var olmayan şirketimizin ilk ürünü olacak markamız için kurumsal nitelikte bir logo çalışmasına başlamak istiyoruz. Logonun karmaşadan uzak, her türlü ambalaj tasarımlarında üzerinde kolayca oynanabilecek özellikte olması gerekiyor.