Hepsi Gösterilmektedir !

topraktan gelen sağlık

DOĞAL'LIĞI FARKETTİREN bir çalışma baharat bakliyat şifalı bitkiler, doğal ve organik ürünler satışının yapıldığı bir işletmeyiz belirttiğimiz yarışma başlığı ve alt başlık üzerinden bizi temsil edebilecek bir tasarım oluşumu istiyoruz.

TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM :)

Genel olarak emlak alım satım, bina ve site yönetimi ve site şeklinde ev yapımı faaliyetlerim içerisindedir. Logonun emlak, yönetim ve inşaat işlerini çağrıştıracak şekilde olmasını bekliyorum. Logonun şirketimi kendinden emin olduğunu yansıtmasını bekliyorum. Özellikle var olan diğer şirketlerin logosuna yakın bir çalışma olmamasını rica ederim. İşimde gayet uzman olduğumu da belirtmek isterim. Çok da derine girip karmaşık bilgi vermek istemiyorum.

Baklava için logo

Merhaba arkadaşlar Firmamız baklava kadayıf dondurma üzerine üç yıldır Balıkesire hizmet vermekte uzun zamandır siyah zemin üzerinde altın Yaldız renklerini kullanmaktayım ciddi bir çalışma olabileceği gibi daha farklı bir çalışmayı da değerlendirebiliriz yapacağımız çalışma farkını hissettirmeli zira amacımız bu olsa gerek Daha önce İnternet üzerinden bazı paylaşımlarımız olmuştur bu kanaldan da firmayı kısmen de olsa değerlendirebilirsiniz Şimdiden emeğinize için teşekkür ederim