Hepsi Gösterilmektedir !

Çanta markası için logo

Merhabalar 20 senedir çanta sektöründeyiz . Fiziki mağazamızın yanında pazar yerlerinde (Trendyol,Hepsiburada,N11) satış yapıyoruz, geniş kitlelere hitap edecek logo arıyoruz.Logo bizim için çok önemli çünkü logo tasarımını çantanın üzerinde de kullanacağız. Logonun çanta üzerinde albenili durması lazım.Logomuzun Türk patent enstitüsüne uygun olması lazım. Firma olarak patentini alacağız.

Firmamız için Logo ve Kurumsal Kimlik

2008' den bu yana faaliyette olan şirketimize yenilikçi yaptırım sağlayacak farklı tarzda tasarım ürünleri istemekteyiz. Bu tasarım ürünleri şirketimizin yüzü olacağı icin kullanım kolaylığı saglayacak ve müşterilerin algısını cekecek tarzda olması önceliğimizdir. İstediğimiz ürünler ilk olarak logo ve kurumsal kimlik, daha sonra şirket tanıtım ürünleri (antetli kağıt, katalok, sunum doyası , ve s.) olacaktır.

EN KALITELI MARKAYA EN GUZEL TASARIM

Milas ın Daglık Kesimlerinde Dogada kendi kendine ve ilacsız yetisen Delice Agaclarından Elde edilen MEMECİK ZEYTİNLERİNİN ozenle 21 DERECEDE sıkılması ile elde edilen 0.20 ile 0.30 asitlik derecesinde POLİFENOL Degerleri 300 uzerinde olan Tamami ile DOGAL ZEYTINYAGLARIMIZ ozenle Hazırlanmaktadır. Krom tanklarda stok edilen ve ithal edilen ozel şişelerde dolum yapılarak satışa hazırlanmaktadır.

Almanya - Danışmanlık ve İmalat Şirketi

Merhaba, Amanyanin kuzeyinde kurdugumuz sirketimiz NORDEK icin bir logo ariyoruz. Aklima gelenler sunlar: 1) Logo, NORDEK sözcügünü icersin. 2) "Kesinlikle" kuzeyi cagristiran bir imge olsun ya da bir sekilde "ben kuzeyim" desin. (Kuzeyden kastim Iskandinavya ya da Hamburg) 3) Logo bir sekilde Hayvan figürü olabilir ya da hayvan figürünü icerebilir.. O zaman Norvec ren geyigi ya da Isvec Geyigi gibi bir hayvan figürü de calisilabilir. 4) Bu logo ileride makinalarin üstüne yapistilacak. Makinalarin yuzeyi genelde paslanmaz celik. O yuzden metal yuzeyde kendini gösteren bir renk olsun ve Makinanin üstünde kendini göstersin. altin rengi gibi oryantel olmasin