KAZANDIĞI YARIŞMALAR

LOGO ve Kurumsal Kimlik Tasarimi

Marka Iletisim Marka Pazarlama ( Digital & Medya & Reklam & Sosyal Medya) Kurumsal Itibar Yonetimi Medya Iliskileri Yonetimi Etkinlik Organizasyonu

MATİL A.Ş Logo ve Kurumsal Kimlik

Cumhuriyetin 100. kuruluş yıldönümü olan 2023 yılında 55 milyar dolar ihracat hedefleyen Türk demir-çelik sektörü adına Çelik İhracatçıları Birliği (ÇİB), bu hedefe ulaşmada önemli bir araç olan Ar-Ge, inovasyon, teknoloji geliştirme ve akredite laboratuar hizmetleri konusunda  faaliyet göstermek üzere Matil Malzeme Test ve Analiz Laboratuvarları A.Ş.’yi kurdu.MATİL A.Ş.’nin öncelikle ihracat faaliyetleri için ihtiyaç duyulan ve yetkili belgelendirme kuruluşlarınca yurtdışından sağlanan malzeme test ve analiz işlemlerinin yurtiçinde yapılmasına yönelik akredite laboratuarlar kuracaktır. Yorulma testi başta olmak üzere tüm mekanik ve kimyasal testler, hammadde analizleri ve çevresel yükümlülüklere yönelik ölçümlerin yapılacağı, testlerin uygulanacağı ve analiz işlemlerinin gerçekleştirileceği merkezi laboratuvarlar sayesinde; yüksek test maliyetleri, yurtdışına nakliye, gümrükleme ve uzun test süreleri gibi zaman ve enerji kaybına yol açan birçok sorunun giderilmesi yanında; yurtdışına ihraç edilen ürünlere ilişkin bir kontrol mekanizması oluşturularak Türk çeliğinin uluslar arası pazarlardaki güvenilirliği ve saygınlığının korunmasına katkı sağlanması da hedeflenmektedir.

MATİL Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. için yapacağınız çalışmalardan bizim beklentimiz, sektörü yansıtan renkleri doğru kullanmanız, bizim hedeflerimizi ve sektörünün tamamını temsil ettiğimizi vurgulayan, aynı zamanda sektörü de yansıtan sade, kolay anlaşılır, modern, dinamik formda tasarlanması gerekmektedir.

Ayrıca sizden istediğimiz yapacağınız çalışmalarda akreditasyon ve satandartizasyonu çağrıştırmalı ve de şirketin logosu ve kurumsal kimliğindeki çizgiler ve yazı tipi, şirket ismine pararlel olarak inovatif olmalıdır.Türkçe ve İngilizce olarak iki ayrı dilde uyarlanmalıdır.

PORTFOLYO

SON TASARIMLARI

Tasarım Yarışmanı Başlat !

Sizde zaman kaybetmeden,
en beğendiğiniz tasarıma ulaşın. Profesyonel, sektörünüze uygun, keyifli, kolay.

Yarışma Başlat

Kullanıcı Bilgileri

Kayıt Tarihi: 29.10.2012