Hepsi Gösterilmektedir !

DÜNYADA TEK OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYAN ÜRÜN

Ürünümüz dünyada tek ve patentli ürünümüz olan ışık geçiren ahşap profil ve levhalar.Bu profil ve levhalar dünyanın farklı noktalarındaki niş projelerde kullanılarak mimari projeye doğal ve sıradışı bir görüntü katacak.

Tasarımınızla Kitabımız Dünyaya Açılsın!

Yeni çıkacak olan kitabımız için kapak tasarımı aşamasındayız ve tasarım alternatiflerine bakıyoruz. Kitabımızın ismi “First 100 days in Corporate Life.”  Kitap isminden de anlaşılacağı üzere tamamen İngilizce, kurumsal hayata yeni girmiş bir çalışanın ilk 100 gününü anlatıyor. Sizin tasarımınızla kitabımızın hafızalarda yer etmesini istiyoruz. Bu kitabın da şöyle benzersiz ve yaratıcı bir kapağı vardı denilmesini istiyoruz. Kitabımızın hem Türkiye'de bazı kitapçılarda hem de internet üzerinden önde gelen kitapçılarda fiziksel satışı gerçekleşecek. Ayrıca kitap, e-kitap olarak yabancı satış mecralarından satışa sunulacak. Yazarın hem öğretim üyesi hem de üst düzey yönetici olması dolayısıyla kitap hem akademik çevreye hem de birçok şirkete ve yöneticisine de ulaştırılacak.

yessyeni.com

''yessyeni.com'' adresi için bir logo tasarımı bekliyorum. Söz konusu logo başta sitemizin ön yüzünde olmak üzere tüm pazarlama kanallarında, sosyal medya hesaplarımızda sürekli kullanılacaktır. Logo'nun alıcı ve satıcı arasında ürüne ve ödemeye ilişkin güven esası kompozisyonuna dayanarak oluşturulması ve akılda kalan bir tasarım olmasını diliyoruz.

YARATICI TASARIM

SİZİN İMZANIZI ATACAĞINIZ LOGO TASARIMININ PAZARLAMADA ETKİN BİR ROLÜNÜN OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ… Şirketimiz; Türkiye genelinde temelde 4 ana başlıkta hizmet verecektir. 1- Yenilenebilir Enerji (Güneş Enerji Sistemleri) 2- Projelendirme (Elektrik ve Statik) 3- Danışmanlık 4- Yıldırımdan Korunma Sistemleri Enerji temelli faaliyet gösterecek şirketimiz için kurumsal kimliğe uygun bir logo tasarımı talep etmekteyiz. Enerji alanındaki hizmetlerimiz; geniş segmentte olup, temelde güneş enerjisi santrallerinin kurulumu, evin veya fabrikanın enerji alt yapısının oluşturulması, yıldırımdan korunma sistemlerine ilişkin malzemelerin satışı ve uygulaması, enerji verimliliği, enerji kimlik belgesi, anahtar teslim mühendislik, danışmanlık ve proje gibi faaliyetleri kapsamaktadır. İlerleyen zamanlarda özellikle enerji segmentinde bölgesel ve şehirsel bazda bayilik sistemi de oluşturulacaktır. Ek olarak, enerji segmentinde kullanılacak ürünler ile ilgili online satışta planlanmaktadır. Sabit fikirli olmayıp, yenilikçi yapıda olduğumuzdan değerli tasarımcılarımızın tüm önerilerine açığız. Sizlerin katkısı ile başarılı ve profesyonel çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyor, ilerleyen günlerde de logosunu belirlediğimiz şirketimizin olabilecek çalışmalarını yine sizlerle beraber gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Giris Yap Logosu

girisyap.com adlı sitemiz için, Logo aramaktayız.

SADE PASTA

Sade olmasinin yaninda, elegan bir tasarima sahip logo ihtiyaci

2 Marka Tek Kartvizit

2 farklı firmamızı tek kartvizitte profesyonel şekilde ifade etmek istiyoruz.

logo çalışması

GP MARKASINI OTOMOTİV YEDEK PARÇA VE OTO BAKIM ÜRÜNLERİNDE MARKALAMAK ÜZERE LOGO VE AMBALAJ ÇALIŞMASI...

Mali Müsavirlik Almanya

Almanyada kurulmak üzre olan yeminli mali müsavirlik sirketimiz icin logo gerekmektedir.

Gözmar Optik Hatay

Firmamıza tüm reklam ürünlerinde kullanmak üzere kurumsal logo arayışı içindeyiz. Logo ve firma ismi birlikte kullanılan bir logo düşünüyoruz.

Entegre Dükkanı Logosunu Arıyor

www.entegredukkani.com üzerinden online satış yapan şirketimize;

Sahip olduğumuz dinamik ruhu yansıtmasının yanında iş ciddiyetini gösteren görsel hafızaya yerleşecek şirket logosunun tasarlanması.