Hepsi Gösterilmektedir !

ZEYTİN

Merhaba. 15 yıl kullandığım logoyu yenilemek istiyorum. www.katredt.com web sitemiz ama rusça halihazırda. Yinede fikir edinmek için webe bakılmasında fayda var. @katreolives @katredt @atlas.food.kg bunlarda instagram sayfaları. yan şirketler ve işler.

SAĞLIK TURİZMİ YAPACAK DİŞ KLİNİĞİ

Diş tedavileri ile ilgili her türlü işlemin yapıldığı, yurtdışı hastalarına hitap ettiğimiz kliniğimize sade, modern ve yaptığımız işi yansıtan bir logo tasarımı istiyoruz.

Güzel ve minimalistik bir logo istiyoruz

Kazakistandaki Aktobe ilçemizdeki okul mezunlar derneği logosunu tasarlamanızı istiyoruz. Dernek mezunlarımızın okula yardımcı olabilmesi için kullanılan bir enstruman olacak. Damlalar göl olur Yeteneklere destek olma.

Startup icin logo yarismasi

Trading / Finans konularinda danismanlik ve egitimler veriyoruz.

Yeni Heyecan Arıyoruz

Pixell Ajans şirketimiz için daha önceki logomuzu değiştirme kararı aldık.

www.fotografcianne.com markamızın logosu

Özel gün fotografcısıyım yenidoğan, 1 yaş , aile , hamile , hastane çocuk konularında çekim yapmaktayım tüm mecralarada kullanılabilecek sade yalın güncel çizgiler taşıyan logo tasarımı yapmak istiyorum.

Lüks Marka için logo tasarimi

Bu yarışma çok önemli. Dünya markası olmak istiyoruz. Bu dünyada bir çok yabancı markalar dünya çapında tanitiyor kendini. Bizde Lüks deri sektöründe dünya markası olmak istiyoruz.

UFKUNUN SINIRLARI NE KADAR?

EV TEKSTİLİ SEKTÖRÜNDE 1996 YILINDAN BERİDİR ÜRETİCİYİZ.