Hepsi Gösterilmektedir !

HUKUK BÜROSU

Hukuk bürosu için logo ve kurumsal kimlik tasarımı Antetli kağıt, zarf, kartvizit, fatura, irsaliye, dosya gibi kırtasiye tasarımlarını içerir şekilde

Tura - Kripto Para Birimi Logo Tasarımı

Batı Trakya Dijital Merkez Bankası olarak waves platform üzerinde piyasaya çıkan TURA kripto para birimi için logo çalışması istiyoruz.

Markamızın yüzü olacak logo yu arıyoruz

markamız 2. El oto alım satım ile ilgilenen bir firmadır

Modacı kimliği

Moda ve tekstil tasarımı (kişiye özel tasarım) Ana ad 'RAVZA ÇETİNKAYA' alt tarafa fashion design studio yazılı bir logo oluşturulması. 'RAVZA ÇETİNKAYA' fashion design studio İsim ve soy isim birleşik el yazısı karakterinde yazılması küçük veya büyük harf kullanılabilir. Renk olarak, yazının ya siyah üzerine beyaz ya da beyaz üzerine siyah olarak veya altın sarısı olarak düşünülmüş lüks,modern,gösterişli bir çalışma.

MALİ MÜŞAVİRLİK VE DENETİM FİRMAMIZ İÇİN

MALİ MÜŞAVİRLİK VE DENETİM ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ. S Y HARFLERİİ YADA YILDIZ MALİ MÜŞAVİRLİK DE KULLANABİLİR. AMA SERKAN YILDIZ İSMİNİ İSTEMİYORUZ.

AĞIR SANAYİ VE DENİZCİLİK SEKTÖRÜ

Firmamız demir çelik ve denizcilik sektörüne hitap etmektedir.

Buna uygun olarak Kurumsal bir logoya ihtiyacımız var.

50 yıllık firmamıza Yeni Logo

Ateş Ltd firmamızın yeni logosunu ve amblemi aramaktayız.

WEB  www.ates.com.tr

Şimdiden emeğinizden dolayı sonsuz TŞK.

(ST) AMBLEM OLACAKTIR ŞİRKETİN İSMİ (SERTAŞ) İFADESİ TAŞIMALIDIR  ŞİRKETİMİZİN BİR ÇOK ÜNVANI VARDIR  FAKAT GENEL OLARAK FAALİYETİMİZ(NAKLİYAT & İHRACAT ) DIR GEREKLİ VE DETAYLI BİLGİYİ YARIŞMA KONUSUNDA BELİRTMİŞİM YARIŞMA KONUMUZU  ÖNEMLE DİKATLE ELE ALINIRSA ÇOK SEVİNİRİZ İLGİNİZDEN DOLAYI TŞK..

HUKUK OFISI

Iki avukat olarak ASYA HUKUK BUROSU olarak temsil ve danismanlik hizmetleri veriyoruz. Ben 6 yillik ortagim ise 4 yillik avukat. Sehrin tam orta yerinde kurumsal hizmet vermeyi ilke edinmis hukuk ofisi dusunuyoruz. Hukuk ofisimizin tabela, kartvizit, makam arkasi, dosya ve Tum malzemelerinde kullanmayi dusundugumuz kurumsal bir kimlik ve logoya ihtiyacimiz var.

AKARYAKIT VE İNŞAAT SEKTÖRÜ

ANTALYA DA SHELL BAYİLİĞİ ADI ALTINDA, AKARYAKIT İSTASYONU İŞLETMECİLİĞİ VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ KEPEZLER PETROL İNŞ.EMLAK LTD.ŞTİ E YENİ BİR KURUMSAL KİMLİK KAZANDIRMAK AMACIYLA LOGO VE AMBLEM TASARIMI YAPTIRMAK İSTİYORUZ.

Tekstil Firmamıza Logo Tasarımı

İzmir'de 2 şubesi bulunan firmamıza özel logo tasarımı istiyoruz. Fakat Logoda sadece "Gündoğdu" ibaresinin olmasını istiyoruz. Özgün çalışmalarınızı bekliyoruz.

GUEXCO Logo Tasarimi

Çin'de faaliyet gösteren GUEXCO şirketimiz icin Logo Tasarımı talep ediyoruz. Şirketimiz, belgelendirme ve sertifikasyon alaninda faaliyet göstermektedir. Türk Standartları Enstitüsü (TSE)'nin Çin'deki çözüm ortağıyız.