Hepsi Gösterilmektedir !

Güzellik Merkezi İçin Fil İkonlu Logo

Epilasyon ve Güzellik Merkezi için etkili, soyut, renk alternatifi çalışmaya uygun, fil ikonu/teması içeren, kurumsal kimlik çalışmalarında kullanılabilecek bir çalışma bekliyoruz.

Naturel Butik / KARTVİZİT / Garantili

Logomuzu yuvarlak bir şekilde arka plana (fuşya rengine) dokunmadan kartvizitte görmek istiyoruz / yada kartvizitin tamamı fuşya rengi olabilir / FAKAT ONDANDA ÖNEMLİSİ SİZİN TASARIMLARINIZA GÜVENİYORUZ SERBESRT ÇALIŞABİLİRSİNİZ

Beyruha Turizm Markamıza Logo

Machatur adlı markımızda isim değişikliğine giderek adımızı Beyruha Turizm olarak değiştirdik. Yeni markamız Beyruha Turizm ile hac, umre ve kültür turları alanlarında hizmet vereceğiz. 

Ingiltere'de Turizm Firması

Akdeniz ülkelerinde kiralaması yapılacak olan villaların yer alacağı web sitesi için deniz, güneş, kumsal, vb. - doğa temalı logo yarışması.

akçaabat postası

akçaabat ilçesi ile ilgili olarak güncel internet sitesi yayına yapacak olan firmamıziçin logo tasarımı yapılması

Alimex Yeni Logosunu Arıyor!

Alimex Alüminyum olarak uzun yıllardır kullanmakta olduğumuz logomuzu limited şirketinden anonim şirketine geçiş vesilesiyle ve yeni yapılanmamız sebebiyle değiştirmek istiyoruz. Bizi anlatan çalışmayı bulmayı umuyoruz.

Siba Sigorta yeni logo tasarımı

Sigorta acentesi olarak faaliyet gösteren firmamızın yeni logosunu arıyoruz

Firmamız için logo ve kurumsal kimlik

Yeni açılacak cafe restoranımız için profosyonel logo ve kurumsal kimlik çalışması istiyoruz

GENERAL markası logosu

"GENERAL" markası için logo tasarımı istenmektedir.GENERAL ismi grup şirketlerin logosu olup "International Trade " sloganı ile bütünleştiğinde grubun dış ticaret hizmeti veren alt firmasının logosunu oluşturmakta  ; "Business Development" sloganı ile birleştiğinde ise grubun iş geliştirme hizmeti veren alt şirketinin logosunu oluşturmuş olacaktır.dolayısıyla tasarlanacak olan logoda " GENERAL" vurgusu ön planda olacak, sloganlar grup şirketleri tanımlayacaktır."GENERAL" kelimesinin türkçe de "GENEL" anlamında kullanıldığı bilinmelidir.zira askeri bir terim olan general değil.