Hepsi Gösterilmektedir !

NEŞ LOGO

Neş :"Neden Eğitim Şart" Lütfen çalışmalarını beyaz zeminde sunalım, mockup olarak sunmamanız bizi mutlu edecektir, mutluluğumuz iş verimimizi artıracaktır. N büyük e ve ş küçük (Büyük olabilir) karakterler olacak. Yeni bir Eğitimi ve öğretim modelini ön plana çıkaracak bir ikon oluşturulması, ikonu mobil olarak kullanılabilir olması, Düşünceyi yansıtan ikonlar yapmanızda fayda vardır.Önce Deve kuşu: Hayatın çekilmezliği ve savaşlarına baş edemediğinden, bir miktar düşünmeyi tercih etmiş varlıktır, karşı tarafa zarar vermek yerine kendisine zarar verilemesine razı olmuştur. Karınca : Gitmesi gereken yere en kısa ve en az enerji harcayan bir varlıktır. Bu ikon canlıyı temsil edebilen bir ikon olması iyi olur. Ama ısrarcı değilim.

şirket logo tasarımı

Şirket logo tasarımı yapılacaktır. Ayrıca sadece bir katalog kapak çalışması istiyoruz. Sadece beğenilen logonun kapağa dizayn edilmiş şeklini istiyoruz. Yarışmayı kazanan seçme garantili başlattık fakat bu nedenle ödülü biraz fazla tuttuk

40.Yılında Yeni BİR LOGO ARIYORUZ...

Firmamız uzun zamandır boya sektöründe hizmet vermektedir. Yerel bir firmadan kurumsal bir firma olma yolunda ilerliyoruz.Logomuzunda yeni yüzümüzün simgesi olsun istiyoruz. Sade, mantıklı ve akılda kalan bir tasarım düşünüyoruz.