Hepsi Gösterilmektedir !

İÇECEK FİRMAMIZ İÇİN LOGO TASARIMI

Yurtdışına doğal mineralli su başta olmak üzere, soda ve meyveli gazozlar ihraç edecek olan firmamız için, uluslararası kalitede anlaşılır bir logo tasarlatmak istiyoruz.

AKEL GRUP LOGOSUNU ARIYOR

AKEL GRUP inşaat şirketimiz için kurumsal, sade fakat kaliteli bir logo tasarımı arıyoruz.

Küp şeker

Market ve mini market raflarında şirin can olan markamızı siz değerli tasarımcılar tarafından görsel ve al beni diyen tasarım istiyorum saygılarımla

FERAH ÇAY YENİ LOGOSUNU ARIYOR

30 yıldır fason üretim yapan firmamız için markalaşma yolunda ilk adım.

yeni kurulan şirketimize logo arıyoruz

yeni kurulan şirketimiz için logo arıyoruz şirket inşaat (konut) ve enerji alanında faaliyet göstermektedir logonun kurumsal ve ciddi görünmesini istemekteyiz tasarlanan logo ilk etapta 800 konutluk bir porjenin reklamlarda arka fonlarında yer alacaktır tasarımcı arkadaşlara kolay gelsin diyorum :)

Uzman Diş Hekimi kliniği için Logo

Ben diş hekimiyim ve protez uzmanlığım var. Mersin'de kendi kliniğimi açıyorum. Özellikle gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği, implant ve protez alanlarında hizmet vereceğim. Logomun şık, modern, bir marka gücünde durmasını istiyorum.

MİLİMETRİC DİZAYN LOGO, KART VE KURUMSAL

ARKADAŞLAR FİRMAMIZA YENİ BİR İSİM BULDUK ( milimetric dizayn ) ŞUANKİ FİRMAMIZ DECORİNN İÇ MİMARLIK DAHA ÖNCE BU FİRMAYA KARTVİZİT TASARIMI YAPTIRMIŞTIK FİRMAMIZ AĞIRLIKLI OLARAK MUTFAK DOLABI, BANYO DOLABI, RAY DOLAP, KAPI VS ÜRETİMİ YAPMAKTADIR. ÖZEL PERAKENDE MÜŞTERİLERİN YANI SIRA MÜTAHİTLERİN PROJE İŞLERİNİDE ALMAKTAYIZ. ÖZELLİĞİMİZ STANDART FABRİKASYON İŞLER YERİNE, HERKESE ÖZEL ÖLÇÜDE İSTEDİĞİ RENK VE MODELLERDE ÜRETİMLER YAPMAMIZ. MİLİMETRİC DİZAYN FİRMAMIZA KURUMSAL ÇALIŞMALAR VE SLOGAN ARAMAKTAYIZ. ÇALIŞMALARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ...

ONLINE YEMEK SIPARISI SITEMIZE ~~LOGO~~

eat2donate ismini kullanarak yapim asamasinda olan online yemek siparisi sitemiz icin yaratici ve akilda kalici tasarimlar ariyoruz.