Hepsi Gösterilmektedir !

Markamiz Tamam-Simdi Logo

  • Isimler Kucuk ve buyuk veya sembol karekter icerebilir.
  • Kirmizi,Beyaz,Siyah,portakal rengi vs.vs... renkler kulanilabilir.
  • 3D veya neon calismasi olacagi icin tabela calismasina uygun olmali
  • http://www.berjerkoltuklar.com/bagcilar-meydan-mersin-tantuni.html masalarimizin bir kismi bu linkte olan tarzdan olacak .
  • COK ONEMLI: Masa duvarda bitis yeri masa genisligi kadar 75cm yukari tavana kadar ayriyetten bir devam eden ağaç desing olarak devam edecektir ....Bir loca dan obur loca arasinda duvardaki bosluk hemen hemen 150cm burada "AFIYET OLSUN" ilk olarak ustte sonra sirayla alt altta ,yanyana veya labirent gibi veya bir bulmaca kareleri gibi yerlestirilebilir... hemen hemen 8 ayri dilde degisik sekillerde ve renkte duvara 3d gozonunde alinarak ya duvarin icine giriyormus gibi yada duvardan cikiyormus gibi yazilabilir.
  • 8 ayri dilde cevirme yazilim renk olarak o ulkenin bayrak renkleri kulanilabilir. Printe uygun olmalidir ve kolay sekilde.

Eğitim kurumumuz için logo arıyoruz

Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik staja başlama sınavı kurslarına hazırlık faaliyetleri yürüten bir derhsane için logo arıyoruz.

internetinsesi.net logo, ikon, karakter

Merhaba arkadaşlar, internetinsesi.net veya com internet sitemiz için ana logo, fav icon ve özel karakter yaptırmak istiyoruz.

Firmamız yeni logosunu arıyor

Gayrimenkul alanında faaliyet gösterecek olan firmamız için yenilikçi ve kurumsal görselliğe sahip, akılda kalıcı, tüm hatlarıyla estetik görünümde, bakıldığında yaptığımız işi anlatacak bir logo arıyoruz..

İlk bakışta çarpıcı bir logo

Firmaız için logo tasarımına ihtiyacımız var.

Doğan Makina Kurumsal Logo Yarışması

1990 Yılından beri sanayi makinaları alım-satımı yapan firmamız, 2002 yılı itibariyle torna tezgahlarını kendisi ithal etmeye başlamıştır. Makina pazarında daha uygun ve daha kaliteli ürünlere yer vermiştir.