Hepsi Gösterilmektedir !

KONTAKT LENS LOGO TASARIMI

YENİ BİR ÜRÜN OLARAK PİYASAYA SUNACAĞIMIZ KONTAKT LENS İÇİN LOGO TASARIMI

BIZE SADECE LOGO DEGIL, KIMLIK LAZIM. :)

Merhaba Arkdadaslar,turizm ve gayrimekul danismanlik agirlikli olarak  ve yan sirada egitim ve dis ticarette faaliyet gosteren kurumsal sirketimize guzel ve yaratici tasarimlar ariyoruz. bize istediklerimizi sunabilen arkadaslarla ilerde calismayi da dusunuyoruz. 

ÖZGÜN LOGO VE KARTVİZİT TASARIMI

FİRMAMIZA AİT ÖZGÜN ŞEKİLLER VEYA YAZIMLARLA LOGO OLUŞTURMAK İSTİYORUZ..

Twitch TV Kanalı/Gamer House İçin Logo

The Attic, kuruluşunun sonrasındaki gelişim sürecine bağlı olarak e-sports sektöründe büyüme potansiyeline sahip, twitch.tv websitesinde faaliyet göstermekte olan yayıncılardan oluşan bir oluşumdur. Grubun amacı e-sports (elektronik spor) ve twitch streaming (internet canlı yayını) gibi sektörlerde eğlenmek ve izleyici kitlesini de beraberinde eğlendirebilmektir. The Attic'in gelişim evrelerindeki en önemli büyüme potansiyeli, sektörel muasırlarıyla birlikte uyum içerisinde çalışabilmesine, twitch.tv ve e-sports bünyesinde yer yer orijinal etkinliklere imza atabilmesine ve izleyicileriyle samimi bir ilişki kurabilmesine bağlıdır. Bu hedefler baz alındığında, kalite çizgisinin sürekliliği, gelişim kapsamındaki eğlence ve samimiyetin ön plânda tutularak tasarlandığı bir yayın programı ve hedef kitlelerle arasındaki ilişkiyi sağlam faktörler eşliğinde kurması The Attic’in başarıya ulaşmasındaki en önemli yapıtaşlarını temsil edecektir. Bunlara bağlı olarak örtüşecek bir logoya ihtiyacımız bulunmaktadır.

LOGO LOGO LOGO

Demsa, Ingiltere, Londra'da faliyet gosteren bir muhasebe firmasidir. Firmamiza yeni bir logo aramaktayiz. Logonun altinda mutlaka 'Accountants' yazmasi gerekiyor.

Teknoloji ve Web Danışmanlık Firması

Logo adımız sistem8 olacaktır.Logo altına teknoloji web danışmanlık hizmetleri yazılabilir.www.sistem8.com web sitemizdeki logo örnek alınabilir.

logomuzu arıyoruz

TEL ÇİT PANEL ÇİT - DİKENLİ TEL ALIM SATIMI VE UYGULAMASI YAPAN BİR FİRMAYIZBU İÇERİKLERE UYGUN BİR LOGO - AMBLEM TASARIMI ARAMAKTAYIZ

FİRMAMIZA YENİ BİR LOGO TASARIMI ARIYORU

1000A YAPI MARKET İSMİ İLE GÖRSELLİĞİ ÖN PLANDA OLAN BİR LOGO ÇALIŞMASI İSTİYORUZ...

çarpıcı ürün kaliteme uygun bir tasarım

Kurulmuş olan bu marka 49 senelik firmamızın bir markasıdır. Gelinlik ve abiye sektöründe hizmet vermektedir. Markamızın ürünleri kalite ve fiyat olarak yüksek olup onu göz önünde bulundurarak bir çalışma bekliyoruz.

ÖZEL ELEKTRİK LOGO TASARIMI

2012 YILINDA KURULMUŞ OLAN FİRMAMIZ ÖNCELİKLE İSTANBULDA VE TÜM TÜRKİYEDE KURUMSAL FİRMALARA HİZMET VERMEKTEDİR VE BU DOĞRULTUDA FİRMAMIZA KURUMSAL KİMLİK KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ.FİRMAMIZ ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

BU ANLAMDA LOGO ÇOK ÖNEMLİ FİRMA İSMİMİZE VE SEKTÖRÜMÜZE UYGUN AĞIR AMA ŞIK BİR LOGO TASARIMI İSTİYORUZ.

Telekomünikasyon Şirketimiz için Logo

Yeni kurulan telekomünikasyon alanında hizmet veren şirketimize logo aramaktayız.

İKİ MARKAYI BİRLEŞTİR

MÜHENDİSLİK VE ASANSÖR FİRMASI SAHİBİYİZ.BU İKİ İSMİ BİR ÇATI ALTINA TOPLAMAK İSTİYORUZ.

ARGE GRUP Logo Tasarımı

ARGE GRUP olarak kurumsallaşma yolunda ilk adımımızı yeni bir logo ile başlatmak istiyoruz.

MİMARLIK FİRMASINA LOGO TASARIMI

Amasya ve çevresinde, hem restorasyon hem de betonarme yapı dalında iş potansiyelini geliştiren firmamıza kurumsal olma yolunda yardım edecek bir logo tasarımı arıyoruz.

Öğrenci Taşımacılığı'nın ÖZGÜN LOGOSU

Kurumsal yapımız içine, tamamen ihtisas faaliyet alanına yönelik yeni bir marka olma stratejisiyle bakıyoruz. Bunun için Öğrenci Taşıma faaliyet alanında iddialı, bilinir, güvenilir, öncü bir markanın logosudur aradığımız.

Logo - Kurumsal Kimlik Çalışması

Cİ-AY Mühendislik Mimarlık İnşaat firması için logo ve kurumsal kimlik