Hepsi Gösterilmektedir !

YUMUKYUMUK.COM.TR Logo ve Amblem Tasarım

Markamız tescilli bir markadır. Yaklaşık 2 yıldır Anne, Bebek, Çocuk ve Oyuncak Ürünlerinin internet üzerinden satış yapan bir sitedir.( 10'e yakın ürün çeşitliliği ) Şuan hali hazırda kullanılan bir logomuz amblemimiz mevcut olup bize yetersiz kaldığını düşünmekteyiz. Sizlerden bu konuda desteğinizi beklemekteyiz. Sizleri düzenlediğimiz yarışmaya davet ediyoruz. Birinciyi Biz Seçmeyeceğiz ! Beğenilen tasarımları 110 Bini aşkın takipçimizin beğenisine sunup onların beğenisine sunacağız ve kararı Müşterilerimiz/Takipçilerimiz ile birlikte vereceğiz.

Logo - Kurumsal Kimlik Çalışması

Hançer Cam firması için logo ve kurumsal kimlik çalışması gerekiyor. Firmanın çalışmalarıyla ilgili bilgilere www.hancercam.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Online Satış Sitesi için Logo Yarışması

Online Satış yapan ve hertürlü ürünün satıldığı, yeni açılacak olan web sitemiz için, markamızı en anlamlı şekilde yansıtacak olan LOGO'yu arıyoruz.

YENİ SEYAHAT ACENTAMIZ EHİL TURİZM İÇİN

Yıllardır sektörde bulunan sahibi olduğumuz seyahat acentamıza ilave olarak yeni kurduğumuz ve sadece VIP kalitede Umre, Hac ve Kültür turları yapacağımız seyahat acentamız için logo ve kurumsal kimlik tasarlatmak istiyoruz.

Acil logo tasarım

Yeni açılacak olan 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet verecek olan düğün salonumuz için logo tasarımı istiyoruz.

Mutfağımız kurumsal kimliğini arıyor

Ev yemekleri ve cafe olarak faaliyet gösteriyor. Bayan girişimciler tarafından işletiliyor ve ev yemekleri alanında iddialı. Logo ve beraberinde kurumsal kimlik çalışması istiyoruz.