Hepsi Gösterilmektedir !

Kardeşlik Platformu

Bir çok sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek kurduğu Kardeşlik Platformu için logo tasarımı istiyoruz. Bu tarz logolarda genelde tasarımcılar insan figürünü kullanarak tasarım yapıyorlar. Bu tasarımlar dışında daha farklı birlik-beraberliği ve kardeşliği vurgulayacak daha soyut tasarımlarda yapmanızı istiyoruz. Çok renkli ve çok detaylı vektörel figürlerin kullanılmasını da istemiyoruz.

Kitapdeponuz.com

Kitap satış sitemiz için logo arıyoruz, Firmamızı temsil edebilecek, kaliteli ve her yerde kullanabileceğimiz bir logo olsun istiyoruz,

SİNEMA SALONU İÇİN TASARIM

Fethiye'de faaliyet gösteren sinemamıza yeni bir tasarım/logo arıyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projesi Logo Çalışması

Gerçekleştirilecek sosyal sorumluk projesi ile geri dönüştürülmüş plastiklerle kedi - köpek evleri yapılarak hayvanlara sıcak birer yuva imkanı sağlanacaktır.

Kitap Satış Sitesine Logo

Sitemize Yeni Bir Tasarım Yaptırıyoruz Logomuzuda Yenilememiz Gerekmektedir Yeni Tasarıma Bakıp site Ana Renklere Uyumlu Bir Tasarım yapılması Gerekmektedir.

Firmamıza İlk Logo /Amblem Çalışması

Firmamız için Logo/amlem çalışması istiyorum. İlginiz içinde teşekkür ederim. 

www.nasgrup.com.tr

E-ticaret Logosu

İnternet Üzerinden Kitap Satışı

TATLI AŞIKLAR'A STİL OLUŞTURUN

TAHİN PEKMEZ EKONOMİK İKİLİSİNE ETİKET TASARIMI

Bisaat.com İÇİN LOGO VE KURUMSAL KİMLİK.

Bisaat.com saat sitesi için logo ve kurumsal kimlik tasarımı.

SAKARYA SUITES için LOGO ARIYORUZ!

Yeni açacağımız kısa süreli kiralık lüks daire hizmetimizin adına yakışır bir logo arıyoruz. 

ACİL,birlikte tasarlayalım

KUBA isimli şirketimiz için logo  ve kartvizit tasarlamak istiyoruz.

Yeni Markamız için Logo Tasarımı

Kuru temizleme, ütü, halı yıkama vb. hizmetlerin sunumu için müşteriler ile firmaların bir araya gelmesini sağlayacak bir platformun logosunun yapılması.

EKAY LOGO

AĞIR NAKLİYE ŞİRKETİ İLE KONTEYNER NAKLİYE ŞİRKETİNİN BİRLEŞİMİNDEN OLUŞAN

EKAY PROJE AĞIR NAKLİYAT SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.'NE AİT BİR LOGO TASARLANMASI

Yeni Markamız için Logo Tasarımı

BeyondSteel markamız ile çelik konstrüksiyon ve demir çelik malzeme satışında yurt dışı pazarda akılda kalıcı, etkileyici, yenilikçi bir logo tasarımı istiyoruz. 

MOBİLYA FİRMAMIZ İÇİN YENİ LOGO ARIYORUZ

FİRMAMIZ; OFİS MOBİLYALARI, BAHÇE MOBİLYALARI, LABORATUAR MOBİLYALARI VE TEFRİŞATI, OKUL VE ÜNİVERSİTE DONANIMLARI, KONFERANS SALONLARI VE KONGRE MERKEZİ DONANIMLARI, AMFİ DERSLİKLER DONANIMLARI, HASTANE VE AMELİYATHANE DONANIMLARI, MİSAFİRHANE VE OTEL DONANIMLARI İŞLERİNİ YAPMAKTADIR. KISACASI; İNŞAATI TAMAMLANMIŞ OFİS, OKUL, ÜNİVERSİTE, HASTANE, LABORATUAR, VE HER TÜRLÜ KONAKLAMA TESİSİ İŞLERİ PROJELENDİRİLİP ANAHTAR TESLİMİ YAPILABİLİR. KENDİ BÜNYEMİZDE PROJE BİRİMİMİZ BULUNMAKTA VE MÜŞTERİLERİMİZE YAPACAĞIMIZ İŞİ TARAFIMIZA PROJELERİNİ GÖNDERMELERİ HALİNDE ÜÇ BOYUTLU VE RENKLİ SUNUMLARI ÜCRETSİZ HAZIRLAMAKTAYIZ. ÇALIŞTIĞIMIZ BÜTÜN FİRMALAR KENDİ SEKTÖRLERİNDE KENDİLERİNİ İSPATLAMIŞ VE SEKTÖRLERİNDE TÜRKİYE İÇİN LİDER KONUMDA VE DÜNYA ÇAPINDA İLK SIRALARDA YERİNİ ALMIŞTIR. YİNE ÇALIŞTIĞIMIZ BÜTÜN FİRMALAR ULUSAL VE ULUSLARARASI BÜTÜN KALİTE BELGELERİNE SAHİPTİRLER. İNSAN SAĞLIĞI, ERGONOMİ VE ÇEVRECİLİK SORUMLULUKLARI TEMEL PRENSİP EDİNMİŞ VE SEKTÖRLERİNDE YAPTIKLARI İŞLERDE KENDİLERİNİ İSPAT ETMİŞLERDİR.

Derneğimizin Logosunu Arıyoruz

Rahime Batu Koleji mezunlarını kapsayan iş adamları derneğimizin logosunu arıyoruz.

Araç Paylaşım Sitesi Logo Tasarımı

Araba sürücüleri ile yayaları kolayca, hızlı, modern ve güvenli bir şekilde internet ortamında, tanışma ve buluşmalarını sağlayacak olan sitemize uygun bir logo istiyoruz.

HAYALİMİN LOGOSUNU ARIYORUM

Yeni kurulmuş olan şirketimizin kurumsal kimliğini oluşturmak üzere başlangıç olarak logo yarışması ile başlıyoruz. bu yarışma sonrasında diğer kurumsal kimliği yansıtıcı afiş, broşür gibi çalışmalar içinde yarışmalar hızlı bir şekilde yapılacaktır. 

30 yıllık şirketimize Yeni logo arıyoruz

30 yıldır ford yedek parça satışı ile uğraşan şirketimiz 5 yıldır da online ford yedek parça satışında da internette pazar lideridir. 5 yıldır aynı web sitesini kullanıyorduk, şu an yeni web sitemiz hazırlanıyor, yeni web sitemize, yeni ve yıllarca kullanılacak görüldüğünde firmamızı çağrıştıracak bir logo istiyorum. Logo da Tekford ya da Tekford Online yazabiliriz. büyük küçük harfli varyasyonlar olabilir. Bir sloganımız var Konfordan vazgeçemeyenlere diye. www.tekford.com.tr sitemizden de bakabilirsiniz.

TEKLIF WEB SITESI LOGO YARISMASI

teklifavcisi.com  web sitemizde  ve diger gorsellerde  kullanilmak uzere  logo arayisindayiz.

Yeni Markamız MOTTO için Logo Tasarımı

Alfa Group olarak yerli ve yabancı makina imalatçılarının ihtiyaç duyduğu güç aktarım sistemlerinin mühendislik desteği ile tasarımı ve sistemlerin satışı ile ilgili çalışmaktayız.

Önümüzdeki yıl başında tanıtımını yapacağımız yeni ürün grubuna ait MOTTO markasına logo arıyoruz. Ürün grubunda redüktör(dişli kutusu) ve elektrik motoru bulunmaktadır.

MOTTO markası sektörümüzde en çok kullanılan ve ürün grubunda yer alan Motor ve Tork kelimelerinden oluşturulmuştur.

İnşaat firmamız için logo tasarımı

Yedibölge yapı kendisini en güzel şekilde temsil edecek ve insanların akılında kalıcı olacak profesyonel bir logo arıyor.

Web sitemiz için logo ve kimlik

Sektörel web portalımız için logo ve kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyacımız var. Logomuzun akılda kalıcı, bakıldığında sektörü yansıtan, sade karmaşık olmayan, yaptığımız işi ve profesyonelliği yansıtması ve benzersiz logo olmasını istiyoruz.